Kończymy Forum Kultury Mazowsza

Zakończyliśmy właśnie dwudniowy konwent Forum Kultury Mazowsza. 
 
Dzień rozpoczęliśmy od szkolenia pod tytułem: Nowe trendy i wyzwania komunikacyjne, a tradycyjne formy kontaktu z odbiorcami. Omówiliśmy istotne w instytucjach kultury działania, połączenia oraz wpływy otoczenia, na które musimy zdecydowanie reagować. 
 
Po krótkiej przerwie spotkaliśmy się na warsztatach „Tu na razie jest ściernisko… Jak od przysłowiowego ugoru dojść do aktywnej organizacji angażującej mieszkańców”. Wymieniliśmy się doświadczeniami oraz swoimi „ugorami”, nad którymi chcemy pracować, aby w przyszłości mieć satysfakcję z zebranych plonów. 
Dziękujemy wszystkim prelegentom oraz uczestnikom, którzy spędzili z nami dwa fantastyczne dni, w progach Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themeresonów. Wierzymy, że zdobyta wiedza oraz wymiana doświadczeń pozwolą rozwijać nasze instytucje kultury. 
 
Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika oraz Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka Pana Andrzeja Nowakowskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Płock – Stolica Kultury Mazowsza 2022”.
0

Start typing and press Enter to search