Za chwilę Fame Dance Festiwal, czyli po raz dziesiąty taniec zawładnie sceną płockiego Amfiteatru

Przed nami 10. edycja festiwalu tanecznego w Płocku. Jak co roku zapraszamy wszystkich mieszkańców Płocka na jedną z najbardziej radosnych i roztańczonych imprez w Płocku. Festiwal rozpocznie się w Studio Tańca Fame darmowymi zajęciami z gwiazdami tańca , które potrwają kilka dni i zakończy cudownym jubileuszowym występem na deskach Amfiteatru.

Fame Dance Festiwal to projekt Małgorzaty Kułakowskiej – właścicielki, instruktorki oraz czynnej tancerki Studia Tańca Fame, która wraz z Urzędem Miasta Płocka oraz Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki im. Themersonów organizuje roztańczony festiwal w naszym mieście, nieprzerwanie od 2012  roku.

Jak co roku, w ramach festiwalu organizowane są bezpłatne warsztaty z gwiazdami tańca. Tym razem zajęcia w Studio Tańca Fame poprowadzą: dwukrotny mistrz polski hip-hop solo mężczyzn Artur Stańczuk oraz zawodowy tancerz, pasjonujący się stylem commercial Adrian Szczawiński. Chętnych zapraszamy do zapisów pod adresem fameplock@gmail.com (tytuł FDF10, treść imię, nazwisko, rok urodzenia, stopień zaawansowania).

Zwieńczeniem festiwalu będzie wielkie taneczne show Fame Dance Festiwal 10, które odbędzie się 24 czerwca o godz. 18 na deskach Amfiteatru. Wstęp na bezpłatne zaproszenia dostępne do odbioru od 20 czerwca w Bileterii POKiS przy ul. Jakubowskiego 10.

0

Start typing and press Enter to search