Klisze zastąpią Waldemort podczas sobotniego koncertu

Informujemy, że zespół Waldemort nie będzie mógł zagrać na sobotnim koncercie zespołów Syrena  104/Waldemort. W zastępstwie zespołowi Syrena 104 towarzyszyć będzie zespół Klisze.

Przypominamy, że zaproszenia na sobotni koncert są jeszcze dostępne. Odbiór zaproszeń w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10, czynna pon.-pt. w godz. 7:30-15:30).  Ilość zaproszeń jest ograniczona.

Zespół Klisze powstał na jesieni 2016 w Płocku z inicjatywy gitarzysty Adama Gankowskiego. W 2017 wygrał edycję Studenckiego Festiwalu Piosenki Katorga, po czym wystąpił na Juwenaliach Politechniki Warszawskiej w Płocku. Zespół wydał płytę EP zatytułowaną „Help me”, która zawiera pięć studyjnych utworów. W 2017 roku zespół zakwalifikował się do finału konkursu Imagine Poland promującego młode zespoły. Koncert finałowy odbył się w studio i. Agnieszki Osieckiej w Trójce. Zespół wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką „Piąta Pięć” w styczniu 2020 roku.

Muzyka, którą grają Klisze to mieszanka amerykańskiego i brytyjskiego pop-rocka z elementami rapu i elektroniki. Chcą bawić się muzyką i wyróżniać otwartością na różne style, stroniąc od schematów w popularnych gatunkach muzycznych jak i subkulturach”.

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search