naPowietrzACZ kultury – program godzinowy 18-19 lipca

Pierwszy naPowietrzACZ kultury już za nami. A to dopiero początek! Przed nami cztery kolejne weekendy pełne kulturalnych wrażeń. Dziś zapraszamy Was na najbliższy naPowietrzACZ, który odbędzie się w dniach 18 – 19 lipca. Na podwórku POKiS odbędą się koncerty, kino plenerowe, Targ Śniadaniowy, warsztaty, animacje i konkursy dla dzieci i wiele innych atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci, rodziny, młodzież i seniorzy – krótko mówiąc zapraszamy wszystkich! Sprawdź, co szykujemy dla Płocczan.

Wróciliśmy – było nieziemsko. Jak powietrza brakowało dobrego kina, muzyki, książki i wspólnych, kulturalnych wrażeń. Nie bójcie się ani słońca, ani deszczu – w naszym namiocie kultury każdy znajdzie schronienie i wygodne siedzisko, a nawet leżak! Możecie spędzić z nami cały dzień, ponieważ w strefie gastronomicznej, będzie działo się naprawdę dużo – od pysznego pastrami po zimne piwko. W niedzielę zapraszamy na Targ Śniadaniowy gdzie znajdziecie naturalne i zdrowe produkty, przysmaki i dobra kawę.

Będzie zielono! O napowietrzenie zadba również Pracownia LAS, która udekoruje naszą przestrzeń oraz poprowadzi warsztaty plecenia breloków z makramy. Uwaga! Na warsztaty ilość miejsc jest ograniczona. Już teraz można się na nie zapisywać (promocja@pokis.pl, tel. 24 366 43 38). Warsztaty są bezpłatne. Będzie można zapleść oryginalny brelok, który zabierzecie do domu. Od dziewczyn z Pracowni LAS będzie można również zakupić doniczkowe rośliny, makramowe kwietniki, makramy dekoracyjne oraz plakaty.

Oto rozkład jazdy na najbliższy weekend naPowietrzACZa:

Sobota (18.07)
13.00 – 18.00 – ANIMACJE | Pokazy iluzji, cyrkowo-akrobatyczne show, warsztaty z tworzenia baniek mydlanych, BADGE – przypinki tematyczne
16:00 – Warsztaty plecenia breloków techniką makramy prowadzone przez Pracownię LAS – limit miejsc! Zapisy: promocja@pokis.pl, tel. 24 366 43 38.
19:00 – 20:30 – KONCERT | Aleksandra Paczkowska z zespołem – muzyka francuska
21:00 – KINO | Kartki z podróży: Francja – pokaz filmu „Za jakie grzechy dobry boże”

Niedziela (19.07)
10:00 – Targ Śniadaniowy
10:30 – KINO | Filmy animowane dla dzieci
11:00 – 14:00 – PLASTYKA | Warsztaty plastyczne
14:00 – 17:00 – MUZYKA | Klasyka na wesoło

Aby zachęcić Was do powrotu do normalności postanowiliśmy, że udział w cyklu „naPowietrzACZ KULTURY” będzie bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w naPowietrzACZu kultury jest zastosowanie się do obecnie panujących zasad reżimu sanitarnego. Na terenie wydarzenia jednocześnie będzie mogło przebywać maksymalnie 150 osób. Kolejne osoby na wejście będą musiały poczekać, aż odpowiednia ilość osób opuści teren. Każdy uczestnik jest zobowiązany do dobrowolnego poddania się zmierzeniu temperatury, a także zapoznania się z regulaminem i wypełnieniem oraz przyniesieniem do naszego Ośrodka stosownych dokumentów – kart uczestnictwa znajdujących się w zakładce COVID-19.

Zapraszamy do kulturalnego i  kreatywnego spędzania czasu na powietrzu. Przyjdź „Napowietrzyć” się kulturą!

#naPowietrzACZkultury #napowietrzsiękulturą

Uwaga! Dla wszystkich wybierających się na NaPowietrzACZ kultury, przedstawiamy video instrukcję wejścia:

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search