Zapraszamy na koncert Ani Rusowicz i Vox Singers

Po pandemicznej przerwie Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Vox Singers powraca do cieszącego się ogromną popularnością projektu „Śpiewany dla Płocczan”. W ramach 8. edycji zapraszamy na wspólny koncert Ani Rusowicz i Vox Singers – chóru Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów. W programie można będzie usłyszeć utwory artystki, nawiązujące stylistycznie do ery polskiego bigbitu, piosenki z repertuaru chóru Vox Singers i kilka piosenek zaśpiewanych razem przez Anię Rusowicz i Vox Singers. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Bileterii POKiS.

Ania Rusowicz słynie z wykonywania muzyki nawiązującej do stylistyki polskiej muzyki lat 60-tych. Nawiązania do historii polskiej muzyki rozrywkowej towarzyszą jej od początku jego kariery. Ciągłość stylistyczną artystka zawdzięcza swojemu pochodzeniu – jest córką słynnej polskiej piosenkarki Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy.

Vox Singers powstał w listopadzie 2012 r. i uchodzi za czołowy polski chór, śpiewający muzykę rozrywkową. Ma na swoim koncie wiele międzynarodowych nagród, zdobytych m.in. w USA, Chinach, Japonii, Austrii, Niemczech, Czechach i na Łotwie. Dyrygentem chóru jest Robert Majewski, akompaniatorem Tomasz Sarniak, a emisją głosu zajmuje się Tomasz Jeżewski.

Projekt „Śpiewamy dla Płocczan” realizowany jest już siedem lat. Dzięki tym muzycznym spotkaniom powstały wspólne przedsięwzięcia artystyczne z najwybitniejszymi artystami polskiej piosenki: Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem, Arturem Andrusem, Grażyną Łobaszewską, Joanną Lewandowską, Krystyną Prońko i Adamem Strugiem. Zaowocowały one nowymi aranżacjami ich piosenek dla płockiego chóru.

Gdzie?

Sala koncertowa Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki  im. Themersonów (ul. Jakubowskiego 10)

Kiedy?

5 listopada 2021 r., godz. 19:00

Koncert sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Płocka.

Współfinansowanie: Starostwo powiatowe w Płocku.

Partner projektu: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów.

Bezpłatne zaproszenia są dostępne do odbioru już od dziś (26.10.2021 r.) w Bileterii POKiS
(ul. Jakubowskiego 10), w godz. 7.30-15, od poniedziałku do piątku. Ilość wejściówek ograniczona.

Zapraszamy serdecznie na wspólny koncert Ani Rusowicz i Vox Singers, który odbędzie się 5 listopada o godz. 19 w sali koncertowej POKiS (ul. Jakubowskiego 10).

 

 

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search