Podróż po alternatywnych brzmieniach, czyli Rita Pax w POKiSie

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na koncert zespołu Rita Pax, podczas którego usłyszycie na żywo próby zmierzenia się zespołu z z repertuarem słynnej grupy Breakout. Już 12 listopada o godzinie 19, wspólnie udamy się w podróż po alternatywnych brzmieniach. Bilety w cenie 40 zł można jeszcze kupić w Bileterii POKiS oraz na stronie www.pokis.infoserwis.pl

Po blisko dwóch latach od pierwotnej daty koncertu, na scenie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów wystąpi Rita Pax. Przeboje przypomniane za sprawą filmu „Zabij to i wyjedź z tego miasta” zabrzmią w sali koncertowej POKiS w nowych, niezwykłych aranżacjach.

Rita Pax to zespół założony przez Paulinę Przybysz, czerpie z ducha psychodelicznego rocka i soulu lat 60. Nic więc dziwnego, że po kilku latach działalności grupa Rita Pax podjęła próbę zmierzenia się z repertuarem słynnej grupy Breakout.

Koncert zespoły Rita Pax odbędzie się 12 listopada (piątek) o godzinie 19 w sali koncertowej POKiSu (ul. Jakubowskiego 10). Bilety w cenie 50 zł można kupić w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10, czynna pon. – pt. w godzinach 7:30-15:30) oraz na stronie pokis.infoserw.pl. Uwaga! Bilety, które nie zostały zwrócone przy zmianie daty koncertu, zachowują ważność.

0

Start typing and press Enter to search