Polish Hip-Hop Festival 2020 ogłasza pierwszych artystów

W tych trudnych czasach Polish Hip-Hop Festival nie zwalnia tempa i w pocie czoła pracuje nad ósmą edycją największego festiwalu hip-hopowego w tej części Europy. Przedstawiamy pierwszych wykonawców, którzy w sierpniu zagrają na płockiej plaży. Informujemy, że od dziś rusza sprzedaż biletów. To nie koniec dobrych informacji.

Mimo rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa (Covid-19) zespół Polish Hip-Hop Festivalu działa zgodnie z przyjętym harmonogramem. Wszyscy są dobrej myśli i głęboko wierzą, że w tym roku spotkamy się na płockiej plaży. Przedstawiamy zaledwie ułamek tego, co zostało przygotowane. Nadchodząca ósma edycja zapowiada się rekordowo. Każdy obszar festiwalu zostanie powiększony: festiwalowicze dostaną więcej terenu, więcej scen, nową, większą scenę główną, więcej artystów, więcej street foodu, strefy rozrywki oraz aktywności, o których poinformujemy w kolejnych komunikatach.  Jedną z najbardziej zauważalnych zmian jest to, że wszystkie trzy dni festiwalu będą odbywały się na plaży. Festiwal rozpocznie się w czwartek, ale liczba uczestników pierwszego dnia będzie ograniczona, dlatego sugerujemy nie zwlekać z zakupem karnetów. Zmienił się termin imprezy, z pierwszego na drugi weekend miesiąca, czyli 6-8 sierpnia, natomiast bez zmian pozostało miejsce – event odbędzie się na pięknej, płockiej plaży gwarantującej niezapomniany klimat i wspaniałe widoki. To jeszcze nie wszystko! Już dziś ruszamy z nową stroną internetową, na której znajdą się najważniejsze informacje. Również dzisiaj rusza sprzedaż karnetów.

Zacznijmy jednak od esencji każdego festiwalu – artystów. Z dumą prezentujemy pierwszych wykonawców, którzy zagrają w Płocku. Chcąc wynagrodzić kilka tygodni czekania na ich ogłoszenie, przedstawiamy kilkanaście nazwisk, dzięki którym Polish Hip-Hop Festival 2020 będzie gwarancją doskonałych koncertów. Kto pojawi się w sierpniu na płockiej plaży?

Pro8l3m, Mata, Szpaku, Kaz Bałagane, Jan-rapowanie, Kabe, Wini, Słoń, Avi & Louis Villain, Dziarma, Gverilla, Hodak i Piotr Cartman.

Dzisiaj rusza także długo oczekiwana sprzedaż biletów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 170 zł. Karnety na cały festiwal można nabyć pod adresem: https://bit.ly/3ahXTAJ.
Pierwsza pula karnetów będzie dostępna do 26 kwietnia lub do wyczerpania I puli karnetów.

Harmonogram sprzedaży karnetów na 8. Polish Hip-Hop Festival oraz więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie Polish Hip-Hop Festival.

Do zobaczenia w sierpniu na płockiej plaży.

0

Start typing and press Enter to search