Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez kolekcjonerskich w Polsce. Jedenasta edycja Jarmarku Tumskiego odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca. Już w najbliższy piątek (1 lutego) pracę rozpoczyna Biuro Jarmarku Tumskiego. Czekamy na pierwsze zgłoszenia.
W tym roku siedziba Biura Jarmarku Tumskiego będzie się znajdować przy ul. Jakubowskiego 10, w budynku Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. W piątek 1 lutego od godziny 9 biuro rozpocznie przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Jarmarku Tumskim. Pierwszy wystawca, który przyśle swoje zgłoszenie, otrzyma od organizatorów pakiet gadżetów.
Karty zgłoszeniowe dla stoisk kolekcjonerskich, wystawienniczych, gastronomicznych, a także na kolportaż ulotek oraz cennik są dostępne na oficjalnej stronie imprezy w zakładce „ZGŁOSZENIA”. Uzupełnione karty można przesyłać na adres Biura Jarmarku Tumskiego pocztą, na adres e-mail biuro.jarmarktumski@plock.eu lub faksem na numer 24 366 00 54. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia.
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zachęca wszystkich zainteresowanych udziałem w Jarmarku do zapoznania się z nowym regulaminem imprezy i cennikiem dostępnymi na stronie www.jarmarktumski.plock.eu pod zakładkami „REGULAMIN” oraz „ZGŁOSZENIA”.