Mityczne Pole Dance Show – siła, sztuka i taniec na deskach POKiSu

Już 7 czerwca 2025 roku Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów stanie się sceną dla wydarzenia artystyczno-sportowego – „Mityczne Pole Dance Show”. To pierwsze tego typu widowisko w mieście, które łączy sztukę, sport i emocje w jedno wyjątkowe widowisko.

Podczas występu publiczność będzie miała okazję zobaczyć, jak mityczne opowieści ożywają na scenie dzięki sile ciała, pięknu ruchu i głębi emocji. Za scenariusz tego unikalnego show odpowiada Szymon Cempura – ceniony aktor teatralny, filmowy, dubbingowy oraz lalkarz.

Głównym celem wydarzenia jest promowanie świadomości na temat pole dance jako pełnoprawnej dyscypliny sportowej i formy sztuki, a także przełamywanie stereotypów związanych z tańcem na rurze. Show jest także okazją do prezentacji artystycznych osiągnięć kursantek AirPOWER oraz POWER Pole Dance Studio – kobiet, które na co dzień łączą pasję, determinację i ogromną pracę nad własnym ciałem.

To więcej niż występ – to manifest siły, odwagi i kobiecej energii.

Nie może Cię zabraknąć!

Miejsce: POKiS, ul. Jakubowskiego 10.
Data: 7 czerwca 2025 r.
Godziny pokazów: 15:15 i 16:30
Bilety: 20 zł (do nabycia w recepcji AirPOWER, ul. Kolegialna 12B, pon.–pt. w godz. 17:00–19:00)

0

Start typing and press Enter to search