Skiba Stand Up Comedy na deskach POKiSu

Już 12 października 2023 roku o godz. 19, zapraszamy Państwa na pełne humoru show z człowiekiem, który nie zna słów „tabu”, „cenzura”, czy „polityczna poprawność” – Skiba Stand Up odbędzie się w sali widowiskowej na Jakubowskiego 10. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Bileterii POKiS. Liczba miejsc ograniczona.


SKIBA NA OSTRO I NA WESOŁO
Krzysiek Skiba słynie z celnych felietonów, ciętego języka i zabawnych komentarzy. Wszyscy wielokrotnie widywaliśmy go w akcji podczas niezliczonych telewizyjnych show, gdzie

komentował polskie paranoje polityczne czy obśmiewał absurdy rzeczywistości. Oprócz aktywności w zespole Big Cyc i pisania przebojów (takich jak Makumba, Świat według

Kiepskich, Berlin Zachodni) Skiba był częstym gościem w programach kabaretowych od Ani Mru Mru po Kabaret Skeczów Męczących, a także grywał pamiętne epizody w serialach komediowych takich jak “Świat według kiepskich”, Król Przedmieścia” czy “Daleko od noszy”.

STAND UP COMEDY to forma w której Skiba może się wreszcie wygadać do woli, a opowiada barwnie i smacznie ku radości widowni. Skiba ujawni przed nami wstydliwe tajemnice show biznesu, opowie o kulisach estrady, obśmieje znanych i lubianych, zakpi z pomyłek polityków, a to wszystko w programie SKIBA CIĄGLE NA WOLNOŚCI.

KRZYSZTOF SKIBA to wszechstronny artysta i działacz, znany jako satyryk, felietonista, showman, radiowiec, wokalista rockowy oraz autor tekstów piosenek. Przez 34 lata był członkiem zespołu Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt, osiągając nakład sprzedanych płyt wynoszący ponad 3 miliony egzemplarzy i koncertując na tysiącach występów.

W latach 80. organizował antysystemowe wydarzenia Pomarańczowej Alternatywy i działał w ruchach antykomunistycznych. W więzieniu przebywał razem z „wampirem z Krotoszyna”, co miało wpływ na jego osobowość. W 2013 roku otrzymał Krzyż „Wolności i Solidarności” od prezydenta RP.

Skiba zdobywał liczne nagrody i wyróżnienia, w tym tytuł „najlepszego autora tekstów piosenek” w 1990 roku oraz miejsce w gronie 10 najlepszych showmanów w Polsce według tygodnika Polityka w 2006 roku. Przez lata prowadził różne programy rozrywkowe w telewizji, a także udzielał głosów w dubbingu filmowym i grach komputerowych, między innymi w Fallout 3.

Ponadto, Skiba publikował felietony, książki, i prowadził programy radiowe. Jego autobiografia „Skiba ciągle na wolności” ukazała się w 2018 roku, a w 2021 roku wydał zbiór felietonów „Polska bez gaci”. Jest również znany jako standuper, występując w spektaklach komediowych opartych na swoich tekstach.

Czekają Was dwie godziny zabójczych żartów bez cenzury. Spektakl przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Skiba Stand Up Comedy 12 października o godz. 19
Sala widowiskowa POKiS (Jakubowskiego 10)
Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Bileterii POKiS


0

Start typing and press Enter to search