Monopoly Płock w promocyjnej cenie na święta

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was promocję na kultową grę Monopoly Płock. W Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) znajdziecie ją teraz w promocyjnej cenie 129 zł (cena regularna wynosi 139 zł). Promocyjna cena obowiązuje do 24 grudnia.

Wiemy jak duży problem sprawia co roku sprawa wyboru tego właściwego, świątecznego prezentu, dlatego przygotowaliśmy dla Was gotowe rozwiązanie, które ucieszy każdego płockiego fana jednej z najpopularniejszych planszówek na świecie. W Bileterii POKiS grę Monopoly znajdziecie w promocyjnej cenie 129 zł. (cena regularna wynosi 139 zł). Uwaga! Promocyjna cena obowiązuje do 24 grudnia! Planszówka to zawsze trafiony prezent, szczególnie w wyjątkowej, płockiej wersji gry!

Co wyróżnia płocką edycję Monopoly? Zasady gry pozostają takie same, jak w jej klasycznej wersji Monopoly, natomiast szczególny klimat tworzą płockie detale. W grze znajdziemy dedykowaną szatę graficzną, unikatowe banknoty i inne komponenty gry. Pola na planszy zostały stworzone z kultuowych miejsc Płocka, a karty szansy i kasy społecznej dostosowane do lokalnych uwarunkowań. Gracze mogą stać się posiadaczami największych atrakcji i zabytków w mieście, m.in. Wzgórza Tumskiego, Bazyliki Katedralnej, ogrodu zoologicznego, Muzeum Mazowieckiego, czy Małachowianki. Ciekawostką jest, że na banknotach płockiej edycji znalazły się wizerunki osób związanych z naszym miastem: Bolesława Krzywoustego, Władysława Broniewskiego, Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, Tadeusza Mazowieckiego, zespołów Lao Che i Farben Lehre oraz obecnego włodarza miasta.

Monopoly Płock to nie tyle wersja kolekcjonerska, co po prostu pełnowartościowa gra, niezależnie od posiadania już jej innego wariantu. Nasza planszówka może okazać się doskonałym świątecznym prezentem, a także okazją do lepszego poznania Płocka dla całej rodziny. Mamy nadzieję, że gra zachęci również przyjezdnych, świątecznych gości do bliższego poznania naszego miasta. Monopoly Płock znajdziecie w Bileterii POKiS w promocyjnej cenie 129 zł (w regularnej sprzedaży za 139 zł) tylko do 24 grudnia.

0

Start typing and press Enter to search