Zapraszamy 14 grudnia o godz. 18 do Domu Darmstadt na koncert „Muzyka świata na Boże Narodzenie” w wykonaniu Teresy Kaban (fortepian) i Henryka Błażeja (flet). W programie znajdą się zarówno kolędy jak i utwory inspirowane świętami i tradycją Bożego Narodzenia pochodzące m.in. z Irlandii, Szkocji, Filipin, Islandii, Japonii, Węgier, Bułgarii, Hiszpanii i Polski. Będzie to mini podróż po świecie śladami Bożego Narodzenia. Wstęp na zaproszenia.
Teresa Kaban i Henryk Błażej to Artyści, którzy koncertowali jako soliści i kameraliści na wszystkich niemal estradach w Polsce oraz w wielu krajach Europy i świata. Byli pierwszymi Polakami, którzy otrzymali prestiżowy angaż koncertu w Los Angeles, Bing Theatre. Są pomysłodawcami i organizatorami Międzynarodowych Festiwali Muzyki Odnalezionej.
Podczas koncertu małżeńskiej pary publiczność będzie mogła posłuchać dźwięków fortepianu solo, fletu solo oraz fletu z fortepianem w duecie. Utwory z repertuaru to kolędy oraz elementy muzyki z różnych regionów świata, które umożliwią słuchaczom muzyczną podróż.
Świąteczny koncert „Muzyka świata na Boże Narodzenie” odbędzie się 14 grudnia o godz. 18 w Domu Darmstadt (Stary Rynek 8). Wstęp na zaproszenia dostępne do odbioru w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) oraz w dniu koncertu w Domu Darmstadt. Ilość miejsc jest ograniczona.