Premierowa emisja koncertu Dobra Nasza

Nie możecie wybrać się na koncert do POKiSu, ale my możemy zagrać w Waszych domach.  Zapraszamy serdecznie na premierową emisję koncertu naszego rodzimego zespołu Dobra Nasza.

Brzmienia rock’n’roll’a i bluesa rozgrzeją Was w piątkowy wieczór 26 lutego o godz. 19.

Uszykujcie sobie chociaż niedużą przestrzeń, którą z pomocą naszego zespołu zamienicie w rozgrzany parkiet.

Zespół rockowy „Dobra Nasza” powstał na początku lutego 2017r. w Płocku z inicjatywy Arkadiusza Sylwestrzaka i Jerzego Gawlińskiego.

Zespół koncertował między innymi w Lubsku (Majówka z LDK), Rypinie (Festiwal Rockowy Riff Master), Radotkach (Adrenaline Rush), Warszawie (Orlen Warsaw Marathon), Płocku (Studencka Katorga, Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders, Wakacyjny Koncert w Klubie „Moc-Art”, Rockowa Noc w Teatrze Per Se, Finał WOŚP w Orlen Arenie i klubie Rock 69), Płońsku (Finał WOŚP), Grabinie (Najpiękniejsza Domówka Świata w ramach Pol’and’Rock 2020 online).

We Wrocławiu 1 maja 2018r. wspólnie z gitarzystami z całej Polski, zespół pobił Gitarowy Rekord Guinnessa, wykonując piosenkę Jimi Hendrixa „Hey Joe”. Od października 2018r. „Dobra Nasza” odbywa próby w Pracowni Muzycznej POKiS, a obecnie rejestruje utwory na debiutancką płytę w studiu POKiS w Płocku oraz pracuje nad nowymi piosenkami.

Obecny skład zespołu „Dobra Nasza”:

– Jerzy Gawliński – gitara, śpiew

– Arkadiusz Sylwestrzak – gitara

– Marcin Kucio – gitara basowa

– Krzysztof Szlom – perkusja

Premierowa emisja koncertu odbędzie się 26 lutego o godz. 19 na fanpage’u Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz w serwisie YouTube na kanale @pokisplock.

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other