Bądź eko – warsztaty upcyklingu

 Wspólnie z Galerią Sztuki Dzieci i Młodzieży przygotowaliśmy dla Was „Bądź eko – warsztaty upcyklingu”. Zapraszamy serdecznie już 6 stycznia o godz. 14 na emisję pierwszego odcinka, która odbędzie się na fanpage’u Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów na Facebooku. 

Podczas warsztatów dowiecie się jak w prosty sposób przerobić swoje nieużywane przedmioty i dać im nowe życie, a przy okazji odciążyć naszą planetę, która zmaga się z niesamowitymi ilościami śmieci. Pożytecznie i własnoręcznie wykonane przedmioty nabierają zdecydowanie większą wartość od tych po prostu kupionych.

W pierwszym odcinku pokażemy Wam jak stary t-shirt, może zamienić się w piękną biżuterię, która będzie wyjątkowa i niepowtarzalna! W kolejnych odcinkach dowiecie się co jeszcze ciekawego można stworzyć ze zwykłej koszulki oraz z innych surowców.

Bądźcie z nami, bądźcie eko! Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, aby zawsze być na bieżąco z naszymi eko-wskazówkami. Zajrzyjcie także do specjalnej playlisty na YouTube!

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other