Konkurs plastyczny – COOLturalna Torba

Informujemy, że przekładamy termin ogłoszenia wyników na poniedziałek (19 października 2020 roku).

Wraz z naszymi partnerami serdecznie zapraszamy wszystkie młode talenty do udziału w naszym konkursie plastycznym „COOLturalna torba”. Na czym on polega? To proste.

Wystarczy przy pomocy dwóch ciemnych kolorów zaprojektować grafikę o nazwie „COOLturalna Torba”. Możecie używać ołówka, węgla, mazaków czy farb.

Zwycięska praca ozdobi oficjalne, POKiSowe torby. Przewidujemy także wyróżnienia, dla dwóch osób, które włożą w pracę całe swoje siły. Wszyscy laureaci dostaną od nas i naszych partnerów ciekawe nagrody rzeczowe. Jest to także okazja do aktywnego włączenia dzieci w nasze działania. Zaczynamy już teraz, a zgłaszanie prac kończymy 11.10.2020r. Swoje dzieła możecie przynosić do naszej siedziby przy ulicy Jakubowskiego 10, do pracowni Kolor i Forma w Galerii Wisła oraz Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży w Galerii Mosty.

Do pracy należy dołączyć oświadczenie (wzór oświadczenia w załączniku do regulaminu) o zgodzie na udział w konkursie oraz na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika. Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celu wykonywania obowiązków związanych z konkursem oraz w celach informacyjno-marketingowych organizatora. Regulamin oraz oświadczenie można pobrać poniżej.

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other