Będzie dobrze!

Nasze słupy ogłoszeniowe przybrały nowe ubranie. Kolorowe grafiki z hasłem „Będzie dobrze” mają nam dodać odrobinę koloru w tych trudnych czasach. Plakaty można zobaczyć na wszystkich, miejskich słupach ogłoszeniowych.

Autorką grafik, które pojawiły się na płockich słupach ogłoszeniowych jest płocczanka Kasia Siedlecka. Kasia jest mamą dwóch małych absorbujących świstaków. Prowadzi też własną działalność sklep polkastudio. W wolnych chwilach zasypia na czołówkach seriali i marzy o dalekich podróżach. Obecnie tęskni za czasami kiedy było normalnie. Zaprojektowane przez nią plakaty mają nam dodać odrobinę koloru w tych trudnych czasach.

Przypominamy, że trwa konkurs „Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie…”. Najmłodsi mieszkańcy mogą zgłaszać swoje wizje funkcjonowania świata w nowej rzeczywistości i wyobrażenia odnowienie relacji międzyludzkich po okresie izolacji. Wybrane prace zostaną wyeksponowane na słupach ogłoszeniowych. Prace można zgłaszać do 20 marca. Więcej o konkursie tutaj.

 

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other