Robimy TEATR! – warsztaty teatralne

Chcesz przeżyć fantastyczne przygody na scenie? Młodzież w wieku 13–15 lat oraz młodych dorosłych w wieku 19–22 lat zapraszamy do udziału w warsztatach teatralnych w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki im. Themersonów.

Od 24 lipca do 3 sierpnia 2024, odbędą się kreatywne warsztaty teatralne dla osób w dwóch grupach wiekowych, podczas których stworzymy na scenie coś wyjątkowego!

Jeśli masz 13–15 lub 19–22 lat i chcesz zaangażować się w pracę grupy, zarezerwuj czas na wszystkie dni warsztatów. W trakcie zajęć grupy będą pracowały według planu obejmującego najróżniejsze ćwiczenia teatralne (improwizacyjne, ruchowo-rytmiczne, emisyjne, ogólnorozwojowe, ćwiczenia ze świadomości ciała i uważności) oraz zajęcia z zakresu podstaw wiedzy o teatrze.

Zajęcia będą odbywały się w godzinach: 9:30–12:00 (młodzież) oraz 12:30–15:00 (dorośli). Warsztaty planowane są w dni powszednie oraz w sobotę – 3 sierpnia.

Chcesz wziąć udział w warsztatach?

Napisz na adres: lukaszpieta@pokis.pl.

W mailu podaj informacje, ile masz lat, czy masz jakieś doświadczenie teatralne, i dlaczego chcesz tworzyć spektakle. Możesz też napisać coś więcej o sobie, np. co cię interesuje lub zajmuje. Koniecznie podaj też swój telefon.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale wymagamy pełnej dyspozycji w trakcie ich trwania. Na zgłoszenia czekamy do 18 lipca.

0

Start typing and press Enter to search