„Z TWOJĄ CÓRKĄ? NIGDY!” – spektakl Antonína Procházki na deskach POKiSu

Już w weekend zapraszamy na premierę spektaklu autorstwa Antonína Procházki „Z Twoją córką? Nigdy!” (czeski tytuł: „S Tvojí dcerou ne”), w reżyserii Mariusza Pogonowskiego. Widzimy się 25 maja o godzinie 16. Kolejne przedstawienie zaplanowane jest na 26 maja, również o 16. Bilety w cenie 10 zł są dostępne na stronie bilety.pokis.pl oraz w bileterii POKiS na Jakubowskiego 10.

„Z Twoją córką? Nigdy!” to tragikomedia w przekładzie Jana Węglowskiego, która w humorystyczny sposób ukazuje kryzys wieku średniego. Fabuła skupia się na czwórce starych przyjaciół, którzy postanawiają przeżyć swoją drugą młodość, co prowadzi do serii zabawnych i nieprzewidywalnych wydarzeń. Ojciec, w nadziei na ożywienie relacji z matką, przebiera się w skóry, podczas gdy matka ukrywa swoje uczucia do najlepszego przyjaciela męża. Kolega zakochuje się w córce, ale aby nie wzbudzić podejrzeń, udaje, że kocha również matkę. Żona kolegi jest zdeterminowana, by ożywić swojego męża i nie zawaha się przed niczym, by to osiągnąć. Sytuację komplikuje pojawienie się nieproszonego gościa, który wyznaje miłość wszystkim bohaterom.

Reżyserią spektaklu zajął się Mariusz Pogonowski, a na scenie zobaczymy takie talenty jak Maja Byszewska, Bogumiła Piotrowska, Beata Tymińska, Mariusz Jerin, Adam Kuliński, Piotr Przeczewski i Maciej Wróbel.

„Z Twoją córką? Nigdy!” to gwarancja doskonałej zabawy, pełnej zabawnych dialogów i zaskakujących zwrotów akcji. Serdecznie zapraszamy do sali widowiskowej POKiS na wieczór pełen śmiechu i refleksji nad życiem.

Wszystkie terminy spektakli:

25 maja, godz. 16 (premiera)
26 maja, godz. 16
7.06, godz. 19
15.06, godz. 19
16.06, godz. 16

Bilety w cenie 10 zł są dostępne na stronie bilety.pokis.pl oraz w bileterii POKiS na Jakubowskiego 10. Miejsce: Sala widowiskowa POKiS na Jakubowskiego 10.

0

Start typing and press Enter to search