W weekend zagramy Świniopasa!

Zapraszamy na spektakl według baśni Andersena i braci Grimm pod tytułem „Świniopas i garnuszek pełen expa”. Spektakl przygotował Zespół Kreacji Teatralnej PIĘTKI pod okiem Łukasza Pięty. Sztukę wystawimy w sobotę i niedzielę. Bilety w cenie 5 zł dostępne w sprzedaży.

Czy kojarzysz baśń o księciu, który chcąc ożenić się z księżniczką wpadł na pomysł, aby zostać królewskim świniopasem? A czy pamiętasz historię o magicznym garnuszku, który nagotował tyle słodkiej kaszy, że aż utopił całe miasto?

Zespół Kreacji Teatralnej PIĘTKI postanowił połączyć w jedną całość te dwie klasyczne baśnie, które przypisuje się Andersenowi i braciom Grimm. Tak oto tworząca w POKiS-ie młodzież licealna zrobiła przedstawienie dla osób młodszych (8–12 lat) i swoich rówieśników.

 

Spektakl trwa ok. 50 minut.

Obsada spektaklu:
Maciej Gonera – Ksiaże / Świniopas, Roksana Klimek – Księżniczka, Amelia Baszewska – Cesarz / HR, Anna Komorniczak – Dama Dworu, Zuzanna Gulczyńska – Dama Dworu / Wiedźma, Amelia Kowalczyk – Kurier / Strażnik etc., Alina Majczak-Włosiak – Słowik / Strażnik. Muzyka w wykonaniu na akordeon – Katarzyna Brzezińska.

Najbliższe terminy:
16 marca (sobota), godz. 12:00
17 marca (niedziela), godz. 12:00

Bilety na Świniopasa 16 marca:
http://bilety.pokis.pl/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=1629&typetran=0

Bilety na Świniopasa 17 marca:
http://bilety.pokis.pl/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=1630&typetran=0

Rezerwacja przedstawienia dla klas szkolnych: tel. 532 564 043; lukaszpieta@pokis.pl.

Zapraszamy do POKiS-u (kolorowa sala, piętro -1) 16 lub 17 marca na spektakl „Świniopas i garnuszek pełen expa” przygotowany przez Zespół Kreacji Teatralnej PIĘTKI. Bilety w cenie 5 zł dostępne w sprzedaży.

 

0

Start typing and press Enter to search