Ferie w POKiS

Ferie zimowe coraz bliżej. Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów przygotował moc kulturalnych atrakcji i zaprasza dzieci oraz młodzież do wzięcia w nich udziału. W planach są m.in. warsztaty plastyczne, taneczne, a także seanse filmowe.

Podczas ferii oprócz rozwijania swoich artystycznych pasji, zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom nie może zabraknąć ruchu. O odpowiednią dawkę aktywności fizycznej podczas zimowych dni wolnych zadba nasz certyfikowany instruktor tańca Zbyszek Góral z POKiS Dance Studio. Zapraszamy Was na warsztaty taneczne hip hop / breaking dla dzieci od 12 lat i młodzieży. Odbędą się one przy Jakubowskiego 10, w dniach 15-19 stycznia, z podziałem na grupy:

Godz. 12-13.15 – grupa początkująca – uczestnicy poznają podstawy tańca hip hop i breaking .

Godz. 13.30-15 – grupa open – dla osób już tańczących.

Koszt zajęć to 50 zł za uczestnika. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer: 500 518 669. Zapisy prowadzimy pod adresem mailowym: pokisdancestudio@pokis.pl

Wasze dzieci lubią malować i rysować, ale w roku szkolnym brakuje im czasu na realizowanie swoich twórczych pasji? Ferie zimowe będą zatem idealną porą, żeby rozwijać się artystycznie! Zapraszamy Was w dniach 22-26 stycznia na warsztaty artystyczno-profilaktyczne „Wybieram Sztukę” które umożliwią ciekawie i twórczo spędzić czas. Zajęcia będą odbywać się w Pracowni Działań Twórczych „Kolor i Forma” w Galerii Wisła. Uczestników podzielimy na dwie grupy:

I grupa – zajęcia w godz. 10-11.30

II grupa – zajęcia w godz. 12-13.30.

W programie: zajęcia rysunkowe i malarskie. Uczestnicy poznają filcowanie i techniki graficzne takie jak kolografia czy monotypia. Koszt zajęć to 50 zł za uczestnika. Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu: 532 744 160 w godz. 9.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku. Liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie niezbędne materiały do pracy twórczej znajdują się w naszych pracowniach. Nie trzeba ze sobą nic przynosić – no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy.

 

0

Start typing and press Enter to search