Największe hip-hopowe wydarzenie lata. Pierwsze szczegóły | Lech Polish Hip-Hop Festival

2023 rok przynosi największą dotychczasową rewolucję w historii Lech Polish Hip-Hop Festival i Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Najważniejszymi zmianami są nowy termin oraz jeszcze większa integracja dwóch kluczowych imprez. Nie zmienia się za to, co jest najbardziej istotne – Płock ponownie będzie stolicą hip-hopu w Polsce.

Płock od dawna jest miastem mocno związanym z hip-hopem. To właśnie w stolicy Mazowsza miała miejsce legendarna freestyle’owa bitwa, także w tym mieście od 2013 roku odbywa się najważniejszy hip-hopowy festiwal w tej części Europy.

Od tamtej pory Lech Polish Hip-Hop Festival nieustannie rośnie i rozwija swoją markę, przyciągając największych i najbardziej popularnych artystów, promując dobrze rokujące młode talenty i współpracując z najważniejszymi brandami. Jednak festiwalem są przede wszystkim ludzie – każda edycja to tysiące uczestników, dzięki którym legendarne „elo” jest słyszane daleko poza terenem imprezy.

Kolejną ważną inicjatywą jest prężnie rozwijany koncept Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Od 2021 roku zespół związany z festiwalem tworzy pierwszą polską, wyprodukowaną z tak dużym rozmachem galę nagród branży hip-hopowej. Zasięg oraz odbiór wydarzenia przerósł najśmielsze oczekiwania. Wyróżnienia zostały przyznane w 18 kategoriach, a wszyscy uczestnicy byli pod ogromnym wrażeniem skali oraz jakości produkcji.

Wyjątkowe wydarzenie hip-hopowe w kraju

Już od samego początku planem na Lech Polish Hip-Hop Music Awards była mocna integracja z Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Pierwsze zmiany można było uświadczyć w 2022 roku, jednak to 2023 przynosi prawdziwą rewolucję, która jest efektem wieloletniej pracy i pomysłu na obydwa wydarzenia.

Podczas pierwszego festiwalowego dnia zostaną wręczone statuetki, natomiast pomiędzy kolejnymi wyróżnieniami będą odbywały się koncerty największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej. Wydarzenie będzie przygotowane specjalnie pod festiwalowiczów którzy od pierwszego dnia pobytu w Płocku będą mieli okazję jeszcze mocniej doświadczać hip-hopowych wrażeń.

Najbardziej hip-hopowy weekend w roku

Lech Polish Hip-Hop Music Awards będzie nie tylko dobrym wstępem do festiwalowego szaleństwa Lech Polish Hip-Hop Festival, ale i nowym otwarciem – zmienia się data imprezy, która tym razem odbędzie się w dniach 6-9 lipca 2023 roku. Takie przesunięcie o blisko miesiąc ma na celu lepsze zaplanowanie wakacji festiwalowiczom oraz umożliwi dobre wejście w najgorętsze dni roku.

Od wielu lat zdajemy sobie sprawę, że Płock jest niezwykle ważnym miejscem dla fanów hip-hopu. Wielu z nich każdego roku jeden wakacyjny weekend rezerwuje sobie na Lech Polish Hip-Hop Festival, dlatego integrując obydwa wydarzenia przesuwamy termin eventu – nagrody będą nie tylko idealnym wstępem do koncertowego szaleństwa, ale i wyjątkową częścią całości – mówi Marcin Siwek, główny organizator wydarzeń.

Najważniejsza hip-hopowa marka na festiwalowej mapie Polski

Nowością będą również zmodyfikowane oraz większe sceny oraz strefy, w tym merchandise, aktywności, relaksu i foodtrucków, urosło także pole namiotowe.

Do sprzedaży trafiła właśnie pierwsza, ograniczona pula 3-dniowych karnetów. Z uwagi na ogromną liczbę zapytań organizatorzy przeznaczyli również do sprzedaży limitowaną pulę biletów VIP. Wszystkie wejściówki dostępne są na Biletomat.pl, eBilet.pl oraz Goingapp.pl

6-9 lipca 2023 roku będzie najgorętszym i najbardziej hip-hopowym weekendem w Polsce. Do zobaczenia w lipcu na płockiej plaży.

LINK DO WYDARZENIA

0

Start typing and press Enter to search