SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE / TAJEMNICE RADOSNE / ZWIASTOWANIE: PIEKŁO / NIEBO – WaluśKraksaKryzys na deskach POKiSu

WaluśKraksaKryzys to najgłośniejszy debiut muzyki gitarowej ostatnich lat. „Szukajcie, a znajdziecie.. tajemnice radosne…zwiastowanie: piekło niebo” to nazwa wiosennej trasy koncertowej WKK, która oprócz mocnych gitarowych wrażeń przyniesie nowe utwory artysty w przedpremierowym tempie. Zespół Waluś, Kraksa i Kryzys wystąpi 31 marca o godz. 19 w sali koncertowej POKiS w ramach AlterStacji. Bilety w cenie 40 zł dostępne na stronie biletypokis.pl oraz stacjonarnie w Bileterii POKiS.

WaluśKraksaKryzys zapowiedział niedawno wiosenną trasę koncertową. Nie trudno połączyć kropki i stwierdzić, że jednocześnie jest to zapowiedź nowego albumu, ponieważ na owej trasie mają się pojawić przedpremierowe utwory z nowego albumu, którego nazwa to najprawdopodobniej “Piekło niebo” (nazwa trasy: Szukajcie a znajdziecie… tajemnice radosne…zwiastowanie: piekło niebo).

Pytacie mnie w listach czy mam dziewczynę i nowe kawałki. Potem kiedy, gdzie i jakie kawałki. Odpowiadam: SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE trasę, kawałki. Nowe. Z nowej płyty.
Musicie mi wierzyć na słowo i generalnie wierzyć, bo o tym będzie ta płyta.

O wierze we wszystko. Ponadto jeśli ktoś, kto przez ostatnie pół roku robił sobie ze mną focisze w ubraniach, to część tej nowej płyty ma już u siebie. ubrania tutaj nie mają nic do rzeczy, ale czasem zdarza mi się robić focisze bez ubrań i wolę od razu uprzedzić, że nie o te focisze chodzi.” – enigmatycznie o nowościach WKK.

WaluśKraksaKryzys to najgłośniejszy debiut muzyki gitarowej ostatnich lat. Głośność najprawdopodobniej zawdzięcza ogromnej szczerości w tekstach i ciekawą kreację w braku kreacji. Jak sam o sobie mówi: osoba wątpiąca, ale wierząca, muzyk, autor, kompozytor, poeta, aktor, reżyser, przyszywany kuzyn Olka Świerkota, twórca około 10 kolaży, znany z duetu fajka boys internazionale. Jako r. muller ma na swoim koncie trzy utwory techno i jednego dj seta w Łódzkim klubie Konkret. Użytkownik darów losu, uczestnik mniej lub bardziej skomplikowanych relacji (również z samym sobą). W obliczu obecności interesującej interlokutorki – zainteresowany, aktywny interlokutor. Fan natury, chemii, metafizyki, yerba mate, zdrowego ciała, zdrowego ducha i zdrowego, zdrowego rozsądku. Chętnie nosi używane ubrania w rozmiarach S/M.

Koncert WKK odbędzie się w ramach cyklu AlterStacja.

LINK DO WYDARZENIA

31/03/2023, godz. 19
Sala koncertowa POKiS (Jakubowskiego 10)
Bilety 40 zł dostępne na bilety.pokis.pl oraz w Bileterii POKiS (stacjonarnie).

0

Start typing and press Enter to search