Wchodzimy do gry! – premiera Monopoly PŁOCK

Kultowa gra, która posiada ponad stuletnią historię, doczekała się wielu wersji. Kilka edycji dotyczy także konkretnych miast. Swoje Monopoly ma Nowy Jork, Amsterdam, Gdańsk, a teraz do grona tych miast dołącza Płock! Premiera płockiej wersji  już 30.11.2022 o 16:30 w Galerii Mazovia.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy w Galerii Mazovia. Już 30 listopada o godzinie 16:30 rozpoczniemy premierę Płockiej gry Monopoly. Swoją obecność potwierdził już Pan Monopoly. Przewidzieliśmy także konkursy z nagrodami oraz animacje i zabawy na ogromnej planszy Monopoly Płock.

To także doskonała okazja do zakupu własnego egzemplarza lub zadbania o świąteczne prezenty. Wiemy jak duży problem sprawia co roku sprawa wyboru tego właściwego, dlatego przychodzimy do Was z gotowym rozwiązaniem, które ucieszy każdego płockiego fana jednej z najpopularniejszych planszówek na świecie.

Jesteście ciekawi jakie smaczki związane z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki znajdą się w grze? Przyjdź, zobacz i wróć do domu z własnym egzemplarzem gry, w promocyjnej cenie – 129 złotych. Cena regularna gry to 139 złotych. Czekamy na Was do 19:00. Do zobaczenia!

0

Start typing and press Enter to search