Koncert Ryszarda Wolbacha – 45 lat na estradzie

Już 24 czerwca na deskach Sali Koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themeresonów wystąpi Ryszard Wolbach, który obchodzi w tym roku jubileusz 45-lecia swojej działalności estradowej. Bilety w cenie 50 złotych można nabyć w bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) oraz na stronie www.bilety.pokis.pl.

Wolbach to legendarny już wokalista, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta prezentuący utwory z repertuaru zespołów Babsztyl i Harlem, których był współzałożycielem, występując z nimi wielokrotnie na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz Country Pikniku w Mrągowie.

Recital będzie utrzymany w formule akustycznego spektaklu, przeplatanego pełnymi humoru opowieściami i anegdotami z lat działalności estradowej tego charyzmatycznego artysty. Poprowadzi słuchaczy przez krainę muzyki folk, bluesa, rockowej ballady czy coverów z lat 70-tych i 80-tych.

 

Muzyk jednak nie wystąpi sam. Na scenie towarzyszyć mu będą Krzysztof Misiak, Robert Krajewski oraz Paweł Pilichowicz – artyści, których Wolbach spotykał podczas swojej długiej, muzycznej podróży.

Obecnie Ryszard Wolbach realizuje projekt „Masz Wiadomość”, w którym komentuje za pomocą swoich piosenek aktualne wydarzenia zmierzające do radykalnej zmiany porządku Świata.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, pełnej wspomnień i muzycznych uniesień. Wspólnie uczcimy 45 lat działalności estradowej Ryszarda Wolbacha. Bilety w cenie 50 złotych możecie już kupić w bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) oraz na stronie www.bilety.pokis.pl.

0

Start typing and press Enter to search