Święto pasjonatów muzyki elektronicznej – już w tę sobotę!

Już w tę sobotę w zielonym ogródku MOSiR po pandemicznej przerwie powróci MAJUNIA. Podczas tegorocznej edycji bawimy się w klimacie underground hip-hop i romantic techno, wystąpią m.in Beskres by KAMP!, Piernikowski. Wejściówki są jeszcze dostępne i możecie je nabyć w cenie 15 zł, stacjonarnie w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) oraz w Zachęcie (ul. Grodzka 9), a także online na bilety.pokis.pl.

W 2004 roku odbyła się pierwsza Majunia, czyli mikro festiwal muzyki klubowej, podczas którego na żywo usłyszeć można największe gwiazdy muzyki alternatywnej, elektronicznej czy hip-hopu. Nad Wisłą w ciepły wieczór zagrali: AME (Innervisions rec.) razem z wokalistami z sonar kollektiv: Clara Hill i George Levin. Dodatkowo Diva Sr, Zambon, AkaOne i Etiop. Już 14 maja 2022 roku (w sobotę) o godz. 19 odbędzie się kolejna, 22 edycja imprezy pasjonatów muzyki elektronicznej.  Majunia to także świeże powietrze, spotkania ze znajomymi, wspólne słuchanie koncertów, a także przyjacielska i luźna atmosfera zielonego ogródka przy Placu Dąbrowskiego.

14 maja godz. 19
Zielony Ogródek MOSiR (pl. Dąbrowskiego 2a)

Program:

20.00 Vidno, AkaOne
21.30 Piernikowski
22.30  Beskres by KAMP!


W tym roku stawiamy na undergroundowy hip-hop w wykonaniu PIERNIKOWSKIEGO. Artysta będzie sączyć słowa swoją zmęczoną manierą do nieoczywistych hiphopowych bitów. Po takiej podróży zejdziemy na ziemię, a raczej do podziemia muzycznego z setem dj’skim BESKRES by KAMP!. Chłopaki z zespołu KAMP!, którzy słyną z nowoczesnego podejścia do muzyki elektronicznej, zabiorą nas do krainy romantic techno. Wieczór uzupełni dj i producent VIDNO z Audiobaru, a dj AKAONE namiesza w różnych gatunkach muzycznych.

Po części koncertowej na ogródku MOSiR, przeniesiemy się na after party do klubu Dom Muzyki, gdzie gościem będzie KOVVALSKY z duetu K.O.D., który jest również dyrektorem artystycznym stołecznego klubu Jasna 1.

Już 14 maja 2022 roku (w sobotę) o godz. 19 wpadajcie na zielony ogródek MOSiR przy Placu Dąbrowskiego 2a i potupmy wspólne nóżką!

Bilety dostępne  stacjonarnie w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) oraz w Zachęcie (ul. Grodzka 9), a także online na bilety.pokis.pl.

0

Start typing and press Enter to search