Ania Dąbrowska w Płocku – Piknik Europejski powraca!

Po trzech latach święto miast partnerskich Płocka powraca na Stary Rynek. Już 14 maja zapraszamy serdecznie na 23. Piknik Europejski, podczas którego wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, niekwestionowana królowa polskiego popu – Ania Dąbrowska. Tegoroczną edycję imprezy dedykujemy walczącej Ukrainie i jej obywatelom, w szczególności naszym przyjaciołom z Żytomierza. Wstęp bezpłatny.

Piknik Europejski jest dorocznym świętem mieszkańców Płocka oraz jego miast partnerskich. To otwarta cykliczna impreza masowa służąca popularyzacji idei integracji europejskiej wśród płocczan. Termin imprezy od początku był związany z datą 9 maja, tj. Dniem Europy. W tym roku chcemy okazać solidarność z Ukrainkami i Ukraińcami, naszymi sąsiadami, którzy teraz są jeszcze bliżej nas.

Główną atrakcją tegorocznej edycji będzie koncert Ani Dąbrowskiej, który odbędzie się 14 maja o godz. 19 na Starym Rynku w Płocku. Anna Dąbrowska jest wokalistką, producentką i autorką tekstów. Artystka jest laureatką 9 Fryderków, a także wielu innych nagród branżowych. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda uzyskała status co najmniej Platynowej: „Samotność po zmierzchu”(2004 rok), „Kilka historii na ten sam temat”(2006 rok), „W spodniach czy w sukience?”(2008 rok), „Ania Movie” (2010 rok), „Bawię się świetnie”(2012 rok), „Dla naiwnych marzycieli”(2016 rok), „The Best Of” (2017 rok). Aktualnie wokalistka pracuje nad swoją nową płytą.

Kiedy:
14 maja

Miejsce:
Stary Rynek w Płocku

W programie:
⭐ 8. Bieg Europejski – Solidarni z Ukrainą
⭐ prezentacje szkół na scenie
⭐ wystawa zdjęć z Żytomierza
⭐ występy płockich artystów i zaproszonych gości
⭐ koncert Ani Dąbrowskiej

Zapraszamy na 23. Piknik Europejski, który odbędzie się już 14 maja na Starym Rynku w Płocku. O godz. 19 wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek popu – Ania Dąbrowska. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

0

Start typing and press Enter to search