Undergroundowy hip-hop i romantic techno – MAJUNIA powraca!

Pasjonaci i słuchacze muzyki elektronicznej – zaznaczcie w kalendarzu 14 maja, bo wtedy zapraszamy Was na wielki powrót MAJUNI w klimacie underground hip-hop i romantic techno. Tradycyjnie spotkamy się na zielonym ogródku MOSiR przy Placu Dąbrowskiego. Wejściówki są już dostępne i możecie je nabyć w cenie 15 zł, stacjonarnie w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10) oraz w Zachęcie (ul. Grodzka 9), a także online na bilety.pokis.pl.

Już 14 maja 2022 roku (w sobotę) o godz. 19 zapraszamy Was na 22 edycję imprezy Majunia, czyli mikro festiwalu muzyki klubowej, podczas której na żywo usłyszeć można największe gwiazdy muzyki alternatywnej, elektronicznej czy hip-hopu. Impreza co roku towarzyszy Piknikowi Europejskiemu. Majunia to także świeże powietrze, spotkania ze znajomymi, wspólne słuchanie koncertów, a także przyjacielska i luźna atmosfera zielonego ogródka przy Placu Dąbrowskiego.

Już od 2004 roku zawsze na początku maja, pasjonaci muzyki elektronicznej – od jazzu przez hip-hop i techno – mają swoje małe święto. Na Majuni zawsze jest coś muzycznie ciekawego i zaskakującego. To miejsce randek, które przeobrażają się w wielkie miłości, a także zawiązywania się nowych zespołów (na Majuni powstała koncepcja zespołu Wespół (Teielte i Pablo Hudini) i przyjaźni. Tegoroczna edycja wraca po przerwie spowodowanej epidemią.

W tym roku stawiamy na undergroundowy hip-hop w wykonaniu PIERNIKOWSKIEGO. Artysta będzie sączyć słowa swoją zmęczoną manierą do nieoczywistych hiphopowych bitów. Po takiej podróży zejdziemy na ziemię, a raczej do podziemia muzycznego z setem dj’skim BESKRES by KAMP!. Chłopaki z zespołu KAMP!, którzy słyną z nowoczesnego podejścia do muzyki elektronicznej, zabiorą nas do krainy romantic techno. Wieczór uzupełni dj i producent VIDNO z Audiobaru, a dj AKAONE namiesza w różnych gatunkach muzycznych.

Po części koncertowej na ogródku MOSiR, przeniesiemy się na after party do klubu Dom Muzyki, gdzie gościem będzie KOVVALSKY z duetu K.O.D., który jest również dyrektorem artystycznym stołecznego klubu Jasna 1.

Miejsce:
Zielony Ogródek MOSiR (Plac Dąbrowskiego 2a)
Start o godz: 19.00
Koniec o godz: 24.00

Majunia organizowana jest w ramach 23. Pikniku Europejskiego.

Już 14 maja 2022 roku (w sobotę) o godz. 19 zapraszamy Was na 22 edycję imprezy Majunia, która tradycyjnie odbędzie się w Zielonym Ogródku MOSiR przy Placu Dąbrowskiego 2a. Bilety w cenie 15 są już dostępne do kupienia w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10), w Zachęcie (ul. Grodzka 9) lub na stronie bilety.pokis.pl.

0

Start typing and press Enter to search