Zajęcia z tańca intuicyjnego w POKiS – przyjdź i dołącz do nas

Wystartowały zajęcia z tańca intuicyjnego w Płockim Ośrodku Kultury im. Themersonów. Nadal możecie do nas dołączyć. Wszystkich zainteresowanych tym rodzajem ruchu – zapraszamy już dziś o godz. 18 do sali nr 3.17 (ul. Jakubowskiego 10) do udziału w warsztatach.

Warsztaty to przede wszystkim regularna praktyka świadomości ciała poprzez taniec intuicyjny. Nie wymaga on umiejętności kroków i schematów. To autentyczny ruch, dyktowany przez ciało, które decyduje w jaki sposób chce się poruszać w danej chwili. 

Podczas zajęć korzysta się z medytacji w ruchu, metody 5Rytmów, Movement Medicine, elementów pracy z ciałem Lowena, a także języka ruchu z Laban Baretenieff Movement System. 

Dzięki tym zajęciom będziecie mogli poczuć i zauważyć emocje, które uda się ucieleśnić, dać im przestrzeń i wyrazić. Sprzyjają one zwiększeniu świadomości swojego ciała oraz akceptacji siebie i swoich emocji. Poznacie tu swoje potrzeby i dodacie ciału energii, a po wszystkim poczujecie rozluźnienie i odprężenie, także umysłu.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Kozłowska – psycholog, seksuolog, coach oraz certyfikowana praktyczką masażu dźwiękiem z 10- letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej i rozwojowej. Pasjonuje się pracą z ciałem, psychoterapią w Analizie Bioenergetycznej, tantrą, szamanizmem oraz jogą kundalini. Medytuje, prowadzi medytacje oraz jogę nidrę.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 24 366 43 43 lub adresem mailowym pokis@pokis.pl.

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search