Wystawy znów nieczynne

Uwaga! W związku z ogłoszonymi podczas konferencji prasowej Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego obostrzeniami dotyczącymi województwa mazowieckiego ogłaszamy, że od poniedziałku nie będzie już można odwiedzać wystawy „North Breath” Pawła Klareckiego w Domu Darmstadt, a także wystawy „Władcy Północy” w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży.

Wystawę, która została zorganizowana w ramach IX Festiwalu Zorzy Polarnej postaramy się jak najszybciej udostępnić w formie wirtualnej galerii. Mamy także dobre informacje, dla wszystkich, którzy nie zdążyli obejrzeć jej na żywo. Fotografie Pawła Klareckiego zostaną w Domu Darmstadt na dodatkowy miesiąc, tj. do 05.05.2021.

W wersji wirtualnej można już od dłuższego czasu podziwiać wystawę „Władcy Północy”, do czego serdecznie zachęcamy. Galerię obrazów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Kultura na Wynos 2.0”. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych aktualnościach i zmianach w funkcjonowaniu naszych placówek.

0

Start typing and press Enter to search