Planszówka od POKiSu za free – pobierz!

Jeśli doskwierają Wam długie wieczory, nie macie już pomysłów, jak zająć dzieciaki, ruszamy do Was z odsieczą. Zaprojektowaliśmy dla Was grę, którą wydrukujecie na domowych drukarkach. „Pełna COOLturka” to nie tylko świetna zabawa, to świetny pretekst, żeby uzupełnić wiedzę o naszym mieście i Ośrodku.

Gra jest dostępna w wersji kolorowej oraz w wersji czarno-białej do pokolorowania w zależności od preferencji i możliwości domowych drukarek. „Pełna COOLturka” składa się z planszy, kart z pytaniami, kostki, postaci i żetonów. Wystarczy wydrukować grę, wyciąć i skleić wszystkie elementy i voilà , zabawa gotowa!

Kto jest patronem POKiS-u? Jakie kamienne zwierzęta strzegą wejścia do ratusza? Jak nazywa się płocki festiwal folklorystyczny? Na te i wiele innych pytań będziecie mogli odpowiedzieć grając w naszą grę planszową. Podczas gry możecie również przejechać się Ciuchcią Tumską, zwiedzać Muzeum Mazowieckie czy wyruszyć na przejażdżkę miejskim rowerem. Brzmi zachęcająco, prawda?

Jak grać? Celem gry jest dotarcie na metę, czyli na interesujące wydarzenie do Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Ale nie tak szybko! Po drodze możecie trafić na czerwone światło, zgubić klucze czy zapomnieć biletu na koncert. Szczegółowe zasady gry znajdują się na karcie „Zasady gry”. „Pełna COOLturka” to świetna zabawa dla każdego. To także możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o Płocku i naszym Ośrodku.

Czekamy na Wasze zdjęcia z zabawy. Zachęcamy do wstawiania zdjęć w media społecznościowe wraz z oznaczeniem naszego Ośrodka i hasłem #kulturanawynos lub do przesyłania fotografii na adres promocja@pokis.pl.

Miłej zabawy!

Pobierz wersję kolorową

Pobierz wersję czarno-białą

Zachęcamy do udziału w pozostałych wydarzeniach organizowanych w ramach akcji „Kultura na WYNOS”. Więcej informacji i aktywności znajdziecie TUTAJ oraz w serwisie Youtube i w naszych mediach społecznościowych.

#zostańwdomu #zostańwdomuzkulturą #kulturanawynos #zaraźsiękulturą

0

Start typing and press Enter to search