Zapraszamy do zwiedzania wystawy fotograficznej Pawła Klareckiego „North Breath”

Już 5 marca serdecznie zapraszamy do Domu Darmstadt na wystawę fotograficzną Pawła Klareckiego – laureata polskich i międzynarodowych konkursów fotografii. Tytuł wystawy organizowanej w ramach IX Festiwalu Zorzy Polarnej w Płocku  Pawła Klareckiego to „North Breath”.

 To kolejna atrakcja, którą możemy Państwu zaproponować przy współpracy ze Stowarzyszeniem TRAKT. Po wirtualnych spotkaniach z naszymi podróżnikami, zapraszamy do Domu Darmstadt na Starym Rynku 8, aby podziwiać kadry uchwycone przez Pawła Klareckiego/

Wystawa zostanie udostępniona dla zwiedzających między 5 marca, a 5 kwietnia. Wszystkich chętnych zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-15 oraz w soboty w godzinach 10-16 do sali koncertowej Domu Darmstadt.

Prosimy pamiętać o zachowaniu środków ostrożności w postaci dezynfekcji dłoni, zasłonięcia ust i nosa oraz zachowaniu odległości. Maksymalna liczba osób jednocześnie zwiedzających wystawę wynosi 9 osób.

 Paweł Klarecki – rocznik 82. Urodził się w Wieluniu, na stałe mieszka w Chorzowie. Laureat polskich i międzynarodowych konkursów fotografii, m.in. WKF – National Geographic Polska, Landscape Photographer of The Year UK i wielu innych.  Jego zdjęcia były publikowane w magazynach na całym Świecie, w swoim dorobku ma również indywidualną wystawę fotografii  „W Otchłani Krajobrazu” w Krakowie oraz wystawę „North Breath” w Poznaniu. Fotografował m.in. na Islandii,  w Norwegii, USA, Włoszech, UK, Irlandii. Od wielu lat związany z PokochajFotografie.pl.

Autor warsztatów fotografii pejzażowej prowadzonych na całym Świecie. Uwielbia techniki długich ekspozycji, dlatego jego plecak wypchany jest filtrami szarymi. Ma słabość również do obiektywów szerokokątnych. Jego pasja jest mocno zakorzeniona w jego duszy. Za cel stawia sobie dążenie do pokazywania unikalnych momentów, które generują wyjątkowość i magię. Uwielbia pokazywać nastroje natury poprzez kolory i światło.

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other