Patriarchat przeciw mężczyznom, czyli drugie LiterAkcje z Anną Dziewit-Meller

Zapraszamy na drugą część rozmowy z – pisarką i publicystką -Anną Dziewit Meller, która i tym razem będzie mówić o Śląsku ale również o historii i jej wpływie na tu i teraz, o prawach człowieka, o słabości i sile kobiet oraz o tym czego może żałować dorosły mężczyzna.

To kolejny odcinek LiterAkcji – literackiego podcastu Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, im. Themersonów, w którym z polskimi pisarkami i pisarzami rozmawiamy o ich książkach, o tym co ich inspiruje, o życiu i o tym co się dzieje wokół. Spotkanie zostało zarejestrowane 1 sierpnia 2020, co – jak za chwilę się przekonacie – będzie miało wpływ na rozmowę. Będą też pytania od publiczności, a wielość wątków naprawdę Was zaskoczy.

Anna Dziewit Meller – pisarka i dziennikarka, do niedawna felietonistka Tygodnika Powszechnego, od listopada ubiegłego roku związana z tygodnikiem Polityka. Jest autorką powieści: „Disko” (2012) i „Góry Tajget” (2016) oraz „OD jednego Lucypera” – książki, która premierę miała w wakacje ubiegłego roku, a która była pretekstem do spotkania z czytelnikami w Płocku. Jak za chwilę się Państwo przekonacie, zapis spotkania jest też znakiem czasów, w którym LiterAkcje były realizowane. Spotkanie poprowadzi Renata Jaskulska i choć będą poruszane poważne tematy to energia całego spotkania jest niesamowicie pozytywna. Zapraszamy do słuchania!

Podcast „LiterAkcje” znajdziecie na:

SPEAKER.com (https://www.spreaker.com/show/literakcje)

DEEZER.com (https://www.deezer.com/show/2036622) i

SPOTIFY.com (https://open.spotify.com/show/45N4XZ9IV0EES85rU8EbWF)

PODCAST.GOOGLE.com (https://tiny.pl/7szmx)

YOUTUBE.com  (https://www.youtube.com/playlist?list=PLfkNSO6LQbnwE4Jw17pWEu1it-a0qjIgI)

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other