Paweł Wójcik & Tomasz Sarniak zagrają dla Walecznej Zosi

Wraz z Prezydentem Miasta Andrzejem Nowakowskim zapraszamy Was na koncert charytatywny dla Walecznej Zosi, który odbędzie się 26 września o godz. 19 w sali koncertowej POKiS przy Jakubowskiego 10. Środki, które zbierzemy z zakupu biletów/cegiełek oraz datków podczas koncertu w całości przeznaczamy dla Walecznej Zosi.

Malutka Zosia choruje na SMA, które chce odebrać jej życie zanim zdąży postawić pierwszy krok. Zegar tyka, a rodzice marzą tylko o jednym: zdobyciu najdroższego leku świata, który pomoże powstrzymać wyniszczającą chorobę. Liczy się każda chwila, dlatego dalej walczymy razem z Zosią.

W POKiSie zagrają dla Zosi Paweł Wójcik oraz Tomasz Sarniak. Paweł Wójcik to wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Najczęściej występuje w towarzystwie pianisty-akompaniatora Tomasza Sarniaka, który „czarno na białym” potęguje emocje i wydobywa w jego piosenek ledwie uchwytne nastroje. Ci znani płockiej publiczności artyści na pewno pozwolą na chwilę zadumy i niezapomniane, muzyczne uniesienia. Warto podkreślić, że sami artyści przyłączyli się do akcji i nie pobierają wynagrodzenia za swój występ.

Jak zdobyć bilety na koncert? To bardzo proste. Wystarczy kliknąć w link zbiórki Zosi na siepomaga https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia i wpłacić minimum 60zł tytułem „Koncert POKiS – Imię i Nazwisko ”. Jedna cegiełka/bilet wstępu to minimum 60 zł. Im wyższa kwota tym szybciej wspólnie z Zosią dobiegniemy po najdroższy lek świata. Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia na nasz adres mailowy: bilety@pokis.pl wraz z dopisaniem ilości cegiełek.

Cegiełki kupicie przez internet do dnia 24.09.2020, a pozostała ich część będzie dostępna do nabycia przy wejściu.

Zachęcamy do zabrania ze sobą portfeli pełnych gotówki, ponieważ podczas koncertu odbędzie się licytacja wielu wyjątkowych przedmiotów przekazanych przez darczyńców dobrego serca. Wszystkie uzbierane pieniądze z licytacji zostaną przekazane na zbiórkę potrzebującej Zosi.

Choć to tylko kropla w morzu potrzeb, liczymy na Was. Razem zawalczmy o życie Zosi.  

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other