Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – zaproszenie dla nauczycieli

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu edukacyjnego Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, który od października będzie realizowany w Kinie za Rogiem w Płocku.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej zapraszają nauczycieli i edukatorów na spotkanie informacyjne dotyczące projektu edukacyjnego Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Zaplanowaliśmy dwa spotkania:

11 czerwca o godz. 14 | liczba wolnych miejsc: 40
18 czerwca o godz. 14 | liczba wolnych miejsc: 40

Wstęp na spotkanie dla pedagogów jest bezpłatny – obowiązują zapisy przez skrzynkę e-mail: kinozarogiem@pokis.pl

Naszą ofertę kierujemy do szkół na wszystkich poziomach kształcenia, w szczególności do nauczycieli uczących dzieci i młodzież z klas 4-6, 7-8 ze szkół podstawowych (i gimnazjów) oraz młodzież ze szkół ponadpodstawowych.

 

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to projekt umożliwiający dzieciom i młodzieży spotkanie z kinem (zarówno z klasyką, jak i twórczością współczesną), pogłębienie ich wiedzy na temat sztuki filmowej, rozwijający ich wrażliwość i przygotowujący do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to comiesięczne (od października do kwietnia) projekcje kinowe dla uczniów, realizowane w ramach cykli tematycznych dostosowanych do wszystkich etapów edukacyjnych. Program edukacji filmowej powiązany jest z podstawą programową i realizowany przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na stronie www.nhef.pl znajdą Państwo katalog na nadchodzący rok szkolny 2018/2019. Ruszyły już ZAPISY do programu na rok szkolny 2018/2019. Potrwają do 5 października 2018.
Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, na którym przedstawimy szczegóły i udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kontakt

Pytaj ile wlezie

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other